AKTUALNOŚCI
.:  UKS Ratusz Maszewo na Tour de Pologne

Podczas tegorocznego Tour de Pologne jak od wielu lat zorganizowane zostały wyścigi dla młodzików i młodziczek. Na każdym z pięciu etapów odbyły się eliminacje do wielkiego finału w Zakopanem, pierwsza piątka z każdego wyścigu eliminowała się do Finału. Zawodniczki UKS Ratusz Maszewo w swojej jedynej szansie wystąpiły 30.07.2017r. w Katowicach i jak zwykle szanse wykorzystały. Po pięknym finiszu wygrała Maja Wróblewska przed swoją koleżanką klubową Tamarą Szalińską dostając się do ścisłego finału w Zakopanem.

W Zakopanem 03.08.2017 r. podczas wielkiego finału zawodniczki z Maszewa rywalizowały z najlepszymi zawodniczkami z Polski gdzie na bardzo ciężkiej trasie Tamara Szalińska finiszowała na trzecim miejscu a Maja Wróblewska była piąta.

- Były to bardzo trudne dni dziewczyn po trudnym zgrupowaniu górskim gdzie szlifowaliśmy formę na drugą część sezonu. Mini Tour de Pologne to bardziej chęć sprawdzania się przed następnym sezonem gdzie nasze zawodniczki zmienią kategorię i będą rywalizowały już na arenie całego kraju. Jest szansa aby odgrywały pierszo  planową rolę.

 


webmaster [21:58, 08-08-2017]  drukuj
© UM w Maszewie