.:  WAŻNA INFORMACJA - Planowane przerwy techniczne w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych

WAŻNA INFORMACJA

dla osób, które w najbliższych dniach chcą złożyć – online lub w urzędzie - wniosek o dowód osobisty. W związku z wdrożeniem dowodów z warstwą elektroniczną,  w dniach 27 lutego – 3 marca 2019 r. zaplanowano przerwy techniczne w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Jeśli szybko potrzebujesz dokumentu i chcesz uniknąć ewentualnych niedogodności koniecznie PRZECZYTAJ na www.obywatel.gov.pl/

JEŚLI CHCESZ ZŁOŻYĆ WNIOSEK O DOWÓD PRZED 4 MARCA 2019 R., ZAPOZNAJ SIĘ Z PONIŻSZYMI INFORMACJAMI.

Jeśli wniosek o dowód osobisty chcesz złożyć online – zrób to możliwie jak  najszybciej.   Od środy 27 lutego 2019 r., ze względu na prace techniczne, czasowo wyłączymy tę możliwość.Ponownie wnioski online będzie można składać od poniedziałku – 4 marca 2019 r.

Jeśli wniosek o dowód osobisty chcesz złożyć w urzędzie – zrób to jak najszybciej.

 WAŻNE!  W piątek 1 marca od godz. 12.00, w związku z zaplanowanymi pracami wdrożeniowymi przez COI, nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. 

Oznacza to, że tego dnia wnioski o dowód będą przyjmowane do godz. 11.30. Od godz. 12.00 do zamknięcia urzędu nie będziesz miała/ miał możliwości załatwienia również pozostałych spraw dotyczących dowodu osobistego – nie odbierzesz gotowego, już spersonalizowanego dokumentu.

Dlatego nie odkładaj tych spraw na ostatnią chwilę, załatw to już dziś.

Przepraszamy za możliwe niedogodności.

[11:01, 21-02-2019]