.:  Dzień Tańca

Dnia 18 maja br. na Rynku Miejskim w Maszewie odbył się zorganizowany przez Ośrodek Kultury „Dzień Tańca”. Impreza rozpoczęła się przemarszem wszystkich grup tanecznych działających przy OKiS, których instruktorem jest Ludmiła Mastalerz, spod Hali Sportowej na Rynek Miejski, przy akompaniamencie pracowni muzycznej, której instruktorem jest Andrzej Kwaśniewski.

W taneczne rytmy wszystkich przybyłych gości swoim wspaniałym i wesołym tańcem zaprosili: Ludmiła Mastalerz, Marek Kościółek i Ania Klimczak. Następnie zaprezentowały się grupy taneczne: Kids Dance, Urwisy, Impuls, Junior Dance, Akrobatyka oraz najmłodsza grupa Słodziaki. Można było nie tylko obejrzeć występy ale także wziąć udział w różnego rodzaju konkurencjach tanecznych i plastycznych. Zabawy przygotowane były dla dzieci i dla dorosłych, bo taniec jest dla każdego i w każdym wieku.

Dziękujemy bardzo za wspaniałą zabawę wszystkim, którzy tego dnia byli razem z nami. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok na kolejnych obchodach Dnia Tańca.

Dyrektor i pracownicy OKiS w Maszewie.

[17:03, 20-05-2019]