.:  Ostatnie wolne miejsca w Gminnym Żłobku w Dębicach.

Informujemy, że Gminny Żłobek w Dębicach „Tuptuś” dysponuje ostatnimi wolnymi miejscami w ramach realizowanego przez Gminę Maszewo projektu pt. „Nowe miejsca opieki nad dziećmi do lat 3 w Gminie Maszewo”.

Żłobek „Tuptuś” funkcjonuje od 1 września 2021 r. Umiejscowiony w nowo wyremontowanych pomieszczeniach Szkoły Podstawowej w Dębicach, żłobek dysponuje bogatym, nowym wyposażeniem wewnętrznym i nowoutworzonym placem zabaw. Dzieci przebywają pod opieką trzech wykwalifikowanych opiekunek, uczestnicząc w ciekawych zajęciach opiekuńczo -wychowawczych oraz innowacyjnych zajęciach edukacyjnych o zróżnicowanej tematyce. W ramach opieki żłobkowej, dzieci mają zapewnione całodzienne wyżywienie w formie urozmaiconych i zdrowych posiłków. Więcej o bieżącym funkcjonowaniu i ofercie żłobka na profilu FB: Gminny Żłobek w Dębicach Tuptuś.

Szczegółowych informacji dotyczących zapisu dziecka można uzyskać pod nr. telefonu 91 419 11 95 lub 91 402 33 82.

Więcej o projekcie „Nowe miejsca opieki nad dziećmi do lat 3 w Gminie Maszewo” oraz dokumenty do pobrania na: https://maszewo.pl/informacje,gmina,projekty,pc,zlobek.html

[12:54, 30-04-2021]